O mně

HOMEO mně

Zorka Hejdová

  • Moderátorka rádia Evropa 2 a TV Nova
  • Oficiální tvář značky Reporter
Moderování se věnuji od osmnácti let. Ačkoliv jsem do rádia vešla jako hosteska, cesty osudu mě velmi rychle dovedly až za mikrofon?

Bylo to v říjnu 2008, kdy jsem poprvé slyšela svůj hlas v éteru, poprvé jsem naostro ?odpálila? písničku z playlistu ( White town ? Your woman) a poprvé jsem zažila ten příjemný adrenalin, který cítím při vysílání dodnes. Moderování mě zkrátka pohltilo a už po svém prvním živém vysílání v éteru jsem věděla, že přesně tohle chci dělat. Rádio Kiss Proton v Plzni se tak stalo mým druhým domovem.


Netrvalo to dlouho a otevřely se mi i brány televize. Od r. 2009 probouzím ranní ptáčata v pořadu Snídaně s Novou na TV Nova. Sama jsem neuvěřitelný spáč, ale daří se mi bojovat s únavou. Vstávám ve 3:30 a můžu hrdě prohlásit, že za ty tři roky na obrazovce jsem zaspala jen jednou :) Zato se mi povedlo usnout přímo při vysílání :) Snídaně s Novou je dodnes mým televizním útočištěm, ovšem rádio Kiss už je minulostí.

Na podzim roku 2011 přiletěla nabídka z Evropy 2 překročit hranice západočeského kraje a splnit si sen. Nabídku jsem přijala a od ledna 2012 si ve dvojici se skvělou moderátorkou Ivou Vavřínovou užíváme vysílání každý všední den mezi 12 ? 15 hodinou v rámci Maxxima muziky. Náš ?ženský svět? bereme s nadsázkou a s ničím se moc nemažem, takže nám kolegové neřeknou jinak než ?blonďaté komando?.

A jaká jsem v soukromí? Typická dračice, se kterou cloumají emoce a nálady sem a tam. Miluju svůj domov, rodinu, svého partnera, přátele, muziku, tanec, focení, jídlo (především to sladké), módu a mám to štěstí, že miluju i svojí práci, která mě stále baví a naplňuje.